MÖBLER / Bord / Skrivbord 14257340
nr 1425 7340
Skrivbord
England. + stol, Bredd: 139. Djup: 77 cm, höjd: 77 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:09:43
1.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
Skrivbord
Kondition: slitage, skador
nr 1425 7340
Skrivbord
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 2.600 kr |
måndag 18 oktober 2021 |